«Батьківщинівці» підтримали амбітні плани «Фонду об’єднаних сердець»

Голова Саксаганської районної у місті Кривий Ріг організації ВО «Батьківщина» Ігор Криворотній вручив мікрохвильову піч громадській організації «Фонд об’єднаних сердець».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Такий подарунок допомагатиме батькам проводити майстер-класи з приготування страв, а також стане в нагоді під час традиційних зустрічей з чаюванням. У «Фонді об’єднаних сердець» його називають стартом в амбітних планах громадської організації, яка наразі втілює у життя свою заповітну мрію – створення Центру розвитку та соціалізації для дітей, підлітків та молоді з ментальними порушеннями.

Ігор Криворотній разом з представницею громадської організації «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу» Тетяною Сімоник завітав сюди під час тренінгу з адаптивної фізкультури, який батьківська спільнота проводила для своїх дітей.

Громадська організація «Фонд об’єднаних сердець» офіційно зареєстрована у лютому 2015 році. Головним напрямом її діяльності є підтримка дітей з ментальними порушеннями та аутизмом.

Активними членами «Фонду об’єднаних сердець» є близько 12 родин, а бенефеціарами – до 65 сімей криворіжців та внутрішньо переміщених осіб.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова