«Батьківщинівці» Оратова ініціювали виділення півмільйона гривень на допомогу військовим

На позачерговій 48 сесії Оратівської селищної ради, яка відбулася 16 жовтня, депутати з фракції ВО «Батьківщина»  ініціювали виділення субвенції  з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в сумі 500 000 грн військовій частині А2656. Кошти підуть на відновлення та зміцнення матеріально-технічної бази логістики.

«Саме наша фракція виступила з ініціативою передати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету в сумі 500000 гривень, – розповідає в.о. голови Оратівської селищної ради, секретар Оратівської селищної ради, член фракції ВО «Батьківщина» Леся Ларіонова, – там служить багато чоловіків з нашої Оратівської територіальної громади.

З початку повномасштабного вторгнення росії депутатами Оратівської селищної ради було куплено квадрокоптери, тепловізори, бронежелети для земляків, які перебувають на фронті. А також «батьківщинівці» регулярно передають продукти харчування на фронт, допомагають коштами на закупівлю медикаментів для лікування поранених військових».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова