«Батьківщинівці» Кропивницького допомагають біженцям

Кропивницькі волонтери ще з 2014-го не полишали своїх позицій і всі 8 років і нині підтримують військових, а також допомагають переселенцям.

З 24-го лютого багато українців долучилися до волонтерської діяльності та підтримують наших захисників та людей з окупованих територій.

Серед небайдужих і депутатка Фортечної районної у Кропивницькому раді Антоніна Палій, яка поділилася спогадами.

«На початку війни ми згуртувались і йшлося не про політику чи власні інтереси. Ми отримували завдання і намагалися зробити все можливе й неможливе, аби надати реальну допомогу. Першим завданням була перевірка сховищ та їх придатності для переховування людей під час повітряної тривоги», – розповіла «батьківщинівка».

Потім, за словами пані Антоніни, постало завдання допомогти переселенцями з «гарячих точок» і на початку це було нелегко, адже область ніколи ще не бачила такого напливу біженців.

«Нам повідомили про 30-кілометрову чергу з біженців на в’їзді, яких терміново потрібно було годувати, взувати, одягати. Необхідні були матраци, ковдри, постіль, одяг. Я задіяла команду наших квартальних Світлану Козар, Ірину Без’язичну, Сергія Тарасенка, Ольгу Кутах, які кинули клич небайдужим жителям Лелеківки і Новомиколаївки – допомогти, хто чим може. Ми і хліб пекли, і пиріжки, і пельмені, і борщі варили, аби нагодувати людей. Ми збирали обіди і звозили в лікарню святої Анни, де була база тероборони. Надалі вже окремо возили в інтернат одяг, взуття та все необхідне для біженців. Робити це потрібно було дуже швидко, бо потік людей, які пережили страхіття війни був великим», – розповіла Антоніна Палій.

За її словами, вони з командою готові щодня долучатися до будь-якої волонтерської діяльності, яка сприятиме наближенню перемоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова