«Батьківщина» Волині на захисті потреб ВПО

В умовах воєнного часу надзвичайно складно зберігати душевну рівновагу. З метою допомоги тим хто цього найбільше потребує депутатка Дубівської сільської ради від партії «ВО «БАТЬКІВЩИНА», досвідчена психологиня Раїса Старушик організувала групу самодопомоги для жінок внутрішньо переміщених осіб.

 

Заняття груп самодопомоги під назвою «Сила жінки», проходили щонеділі протягом листопада-грудня місяця. На заняттях у безпечному просторі, де панувала атмосфера довіри та взаємодопомоги, жінки ВПО ділились власним досвідом, отримували підтримку від тих, хто живе в схожій ситуації та вирішує ті ж самі проблеми (соціального, особистого характеру).

«Війна – час хаосу, який забирає багато ресурсів, а ситуація вимушеного переселення несе в собі додаткове психологічне та фізичне навантаження. Мета групи самодопомоги – зрозуміти, в якому ти стані, від чого ти можеш відштовхнутися, які маєш внутрішні й зовнішні ресурси, накопичений досвід, знання та вміння, щоб після групи могла підтримувати своїх рідних, близьких, колег» – зазначає психологиня Раїса Старушик.

Щира вдячність депутатці за її самовіданну працю на шляху до психологічного здоров’я українців в такий складний час.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова