«Батьківщина» Волині долучилася до тренінгу організованого Національним Демократичним Інститутом (NDI)

Сьогодні, 7 червня Національний Демократичний інститут США провів другу онлайн зустріч присвячену темі кризових комунікацій. ТОПспікером заходу був спеціаліст у сфері кризового управління, політик Берні Кемпбелл, який працював з посадовцями ТОПрівня у США, Тринідад і Тобаго, Україні, Італії, Сербії, Нігерії, Танзанії, Бразилії, Грузії. Серед представників політичної партії «Батьківщина» від Волині у тренінгу взяла участь заступниця […]

Сьогодні, 7 червня Національний Демократичний інститут США провів другу онлайн зустріч присвячену темі кризових комунікацій. ТОПспікером заходу був спеціаліст у сфері кризового управління, політик Берні Кемпбелл, який працював з посадовцями ТОПрівня у США, Тринідад і Тобаго, Україні, Італії, Сербії, Нігерії, Танзанії, Бразилії, Грузії.

Серед представників політичної партії «Батьківщина» від Волині у тренінгу взяла участь заступниця голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Зоя Шумейко. Під час тренінгу 7 червня учасники отримали багато практичної інформації по роботі в соціальних мережах.

 

Навчання із спеціалістами по кризових комунікаціях має на меті підвищення навичок роботи в мережі Інтернет, шляхом забезпечення необхідними«інструментами» у сфері медіапростору.

Тренінг пройшов за сприяння Національного Демократичного Інституту (NDI), а також політичної партії ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова