«Батьківщина» Вінниччини закликає чиновників не піаритися на славі полеглих героїв

Незабаром у Вінниці відбудеться відкриття Пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО/ООС. Однак міська влада не запросила урочистий захід родичів, близьких та друзів героїв війни.

Про це пресслужбі Вінницького обласного партосередку ВО «Батьківщина» повідомив голова міської організації «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Юрій Козак.

Установлення Пам’ятного знака ініціювали благодійні та волонтерські організації. Частину коштів виділила Вінницька обласна рада, частину – благодійний фонд «Подільська громада», решту зібрали за рахунок благодійних внесків.

«Мені, як співголові організаційного комітету, відповідального за встановлення Пам’ятного знака, ніхто про дату відкриття офіційно не повідомляв, – розповідає Юрій Козак. – Я дізнався про це випадково. Нібито влада планує відкриття 19 червня. Хоча членам оргкомітету про це не сказали, як і сім’ям та друзям загиблих героїв».

Юрій Козак додав, що надіслав листа голові Вінницької ОДА Валерію Коровію з проханням пояснити, «чому фактично за спиною оргкомітету відбувається підготовка до відкриття пам’ятника». Наразі відповіді на лист немає.

«Як завжди, влада хоче пропіаритися на здобутках інших. Та не запросити на відкриття Пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО/ООС близьких людей, волонтерів, друзів полеглих героїв, виглядає обурливим проявом крайнього цинізму чинної вінницької влади», – зауважила голова Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмила Щербаківська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова