«Батьківщина» продовжує допомагати жителям Одеси

Команда «Батьківщини» Одещини, розуміючи важливість підтримки малозабезпечених, продовжує роботу в гуманітарному напрямку.

Сьогодні керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов, разом з головами районних парторганізацій міста, присвятили день наданню гуманітарної допомоги потребуючим городянам.

Як зазначив Михайло Поживанов, із самого ранку він разом з однопартійцями відвідали мешканців Хаджибейського району.

«Разом з керівником «Батьківщини» Хаджибейського району Дмитром Бабаком зустрілись з людьми, поспілкувались про сьогоденні проблеми та надали гуманітарну допомогу малозабезпеченим, пенсіонерам та переселенцям», – розповів Михайло Поживанов.

Також «батьківщинівці» зустрілись з жителями Київського району Одеса. Михайло Поживанов разом із заступником керівника партійної організації Валерієм Джупієм провели зустріч з партійцями і також передали продуктові набори малозабезпеченим родинам.

Аналогічна зустріч та передача гуманітарної допомоги відбулась в партосередку Приморського району Одеси.

«Керівниця «Батьківщини» Приморського району Голубенко Наталія активно волонтерить, допомагає людям та гуртує навколо себе мешканців свого району. Сьогодні пані Наталія зібрала для зустрічі малозабезпечених людей, які отримали від нашої команди чергові, але не останні, гуманітарні пакунки», – зазначив Михайло Поживанов.

На останок дня Михайло Поживанов завітав до партосередку Пересипського району міста.

«Разом з керівником осередку Олегом Шевченко зустрілись з активом партії, волонтерами та мешканцями району – поспілкувались та передали людям продуктові набори. Продовжуємо роботу по підтримці наших партійців, пенсіонерів та малозабезпечених городян. Ми будемо робити усе для того, щоби наші громадяни були щасливішими і щоб їхнє життя було легшим», – резюмував Михайло Поживанов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова