У заяві йдеться про те, що станом на 10.05. 12 листопада в електронній системі було зареєстровано лише 40 депутатів із 84-ох. Однак, голова облради завив про начебто 43-ох депутатів за списками і зареєстрованих в системі 42-ох депутатів.
Про це інформує пресслужба обласного пртійного осередку.
«В результаті було проголосоване ключове питання сесії – передача шестиповерхового корпусу обласного клінічного кардіологічного диспансеру на баланс комунального підприємства «Обласний клінічний медичний кардіоваскуляторний центр Полтавської обласної ради», при цьому, рішення про передачу майна на суму 403,7 млн. грн. навіть не розглядалося профільною комісією, проєкт не представляли, не обговорювали в сесійній залі», – наголошують «батьківщинівці» в заяві.
На вірогідність фальсифікації, йдеться в заяві, вказує, зокрема й те, що результати голосування на сайті Полтавської обласної ради, попри вимогу чинного законодавства, так і не були оприлюднені, протокол засідання – відсутній.
«Виходячи з вищенаведеного, звертаємо увагу громадськості та керівництва підрозділів правоохоронних органів у Полтавській області на те, що ця неординарна подія має ознаки злочину, склад якого передбачений статтею 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення)», – наголошується в заяві.
Полтавська «Батьківщина» наполягатиме на реєстрації компетентним правоохоронним органом кримінального провадження за ознаками вірогідного службового підроблення з боку посадової особи (посадових осіб) Полтавської обласної ради та її секретаріату.
Партійці звернулися до новообраних депутатів Полтавської облради із закликом: унеможливити будь-які маніпуляції з волевиявленням народних обранців в стінах обласної ради та не допустити до посад керівників, котрі заплямували себе численними скандалами, корупційними оборудками та нехтуванням Законом.