«Батьківщина»: Політичні ігри «Опоблоку» в Лисичанську призводять до реальних проблем

Коментуючи останні події в Лисичанській міській раді, що на Луганщині, перший заступник голови обласного партосередку Олександр Романовський звернув увагу на те, що політичне протистояння між мером міста та депутатами призводить до реальних проблем.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної партійної організації.

«Мер та більшість депутатів міської ради представляють «Опозиційний блок», нині в них є всі можливості вгамувати пристрасті, що виникли на тлі особистих протиріч, та почати працювати на благо міста. Натомість ми бачимо демарші депутатів із сесійних засідань та зрив ухвалення важливих для міста рішень», – зазначив Олександр Романовський.

Як приклад політик навів кризу з оплатою послуг міського водоканалу – рахунки підприємства заблоковано через борги, люди не можуть сплатити абонплату через банки. Ця колізія призводить до погіршення ситуації й ризику для містян у найближчому майбутньому черговий раз залишитися без водопостачання.

«Міській владі треба вирішувати реальні проблеми, інакше мешканцям Лисичанська краще ініціювати перевибори міської ради та голови», – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова