«Батьківщина» передала допомогу черговій лікарні міста Одеса

В рамках гуманітарної роботи, команда «Батьківщини» Одещини привезла чергову важливу допомогу медзакладу міста Одеса.

Голова обласного партосередку «Батьківщини» Олег Радковський, його заступник Сергій Веселов, депутат облради Василь Шкрябай, керівник «Батьківщини» Київського району Одеси Євген Шкрябай, його заступник Валерій Джупій та член партійної команди, голова БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць привезли велику кількість різноманітних медичних засобів, ліків та допоміжних матеріалів до Одеського обласного клінічного медичного центру і зустрілись з його генеральним директором, професором Вадимом Шухтіним.

Вадим Шухтін ознайомив політиків з роботою лікарні та показав оснащеність і стан відділень медзакладу.

Наразі лікарня потребує вирішення питання по отриманню 42 пакету НСЗУ для допомоги населенню при радіаційних та хімічних загрозах та пакету по секційним дослідженням.

«Зустрілись та поспілкувались з директором Одеського обласного клінічного медцентру Вадимом Шухтіним. Пан Вадим розповів нам про першочергові питання, які покращать роботу закладу та мають бути вирішені якнайшвидше. Наша команда взяла все в роботу, будемо опрацьовувати на рівні керівництва області та центральної влади, аби медзаклад мав усе необхідне для надання швидкої та якісної допомоги жителям міста», – розповів Олег Радковський.

Також зазначимо, що гуманітарна допомога, яку партійці передали обласному клінічному медцентру, надана благодійним фондом «З Одесою в серці», члена команди «Батьківщини» Одещини Анатолія Коломійця.

В найтяжчі часи для України єднання та взаємодопомога є тим стержнем, що допомагає усім триматись та бороти ворога. Все буде Україна!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова