«Батьківщина» Одещини передала допомогу лікарні міста Чорноморськ

В рамках роботи партії «Батьківщина» по наданню гуманітарної допомоги медичним закладам громад Одеської області, партійна команда на чолі з головою обласного осередку Олегом Радковським привезла черговий вантаж до КНП «Чорноморська лікарня», Чорноморської міськради Одеського району області.

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, керівник партосередку Одеського району Сергій Білюк та голова Чорноморської міської парторганізації Віталій Гаврих зі своїм заступником Олексієм Маляренко зустрілись із директором лікарні Сергієм Солтиком, передали гуманітарну допомогу та обговорили нагальні проблеми закладу.

«Наразі Чорноморській лікарні потрібне додаткове медичне обладнання та бомбосховище. Ці питання ми будемо вирішувати на рівні обласної ради та ТСК у Парламенті, яку очолює наш Лідер Юлія Тимошенко. Також обговорили з директором медзакладу Сергієм Михайловичем питання облаштування додаткового корпусу, так як у свій час лікарня будувалась у розрахунку на обслуговування 50 тисяч людей, а наразі вже допомагає майже 200 тисячам пацієнтів», – розповів Олег Радковський.

Керівники Чорноморської «Батьківщини» Віталій Гаврих та Олексій Маляренко зі свого боку додали, що детально опрацюють усі питання, які були підняті директором лікарні під час зустрічі, та підготують необхідні пакети документів для подальшого опрацювання на рівні Одеської обласної ради та Парламенту.

Команда «Батьківщини» Одещини за останні два роки допомогла багатьом медзакладам області зберегти можливість повноцінного функціонування та отримання потребуючих пакетів НСЗУ. Крім того, завдяки співпраці з міжнародними благодійними фондами, партійці постійно передають лікарням різноманітну та дуже важливу сьогодні гуманітарну допомогу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова