«Батьківщина» Одещини допомогла лікарні Дачненської громади

Голова «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський разом з керівниками партосередків Одеси відвідали Дачненську громаду Одеського району області.

В громаді політики зустрілись із жителями та передали продуктові набори пенсіонерам та сім’ям військових. Також «батьківщинівці» привезли гуманітарну допомогу в місцеву амбулаторію.

Як розповіла керівниця «Батьківщини» Дачненської ОТГ Надія Цибуля, що також очолює депутатську фракцію в раді громади, допомога людям сьогодні дуже потрібна та важлива. Дякуючи роботі партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» жителі громади постійно отримують продукти харчування і не лишаються наодинці зі своїми проблемами.

«Окрім допомоги продуктовими наборами жителям громади, ми також передали Дачненській амбулаторії гуманітарну допомогу – це різноманітні медичні засоби, ліки та антисептики, які допоможуть лікарям у роботі. Дуже важливо, щоб люди завжди могли отримати належну медичну допомогу, а медзаклад був забезпечений усім необхідним. Працюємо разом, заради нашої Перемоги!» –розповів очільник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський.

Зазначимо, що гуманітарний вантаж для медзакладів області був привезений Михайлом Поживановим з Відня.

«Завдячуючи українсько-австрійському товариству Відня та всесвітньо відомій благодійній організації «Карітас», ми отримали важливі ліки та допоміжні матеріали для медзакладів, частину з яких сьогодні передали амбулаторії Дачненської громади», – додав Михайло Поживанов.

Гуманітарна робота в Одеській області ведеться благодійним фондом «Рідний Берег» Михайла Поживанова та Олега Радковського, що входить до партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова