«Батьківщина» нарощує свій вплив у Зеленодольську

Головою Зеленодольської міської організації ВО «Батьківщина» обрано Тамару Кондратьєву.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, таке рішення прийняли делегати установчих зборів.

Партійцям міста після проведеної нещодавно адміністративної реформи доводиться працювати у нових умовах. Зеленодольськ, який входив до складу Апостолівського району, тепер став територією Криворізького, що суттєво розширив свої межі.

Тамара Кондратьєва у лавах ВО «Батьківщина» є людиною знаною. Саме вона протягом тривалого часу очолювала Апостолівську районну партійну організацію.

Цього ж дня до Зеленодольська завітали «батьківщинівці» з Кривого Рогу. Члени бюро новоствореної районної партійної організації, яку очолила Ольга Бабенко, Ольга Рульова, Вікторія Єщина та Олена Горбаченко провели зустріч з активістами міста, у ході якої визначили головні напрями своєї діяльності.

Довідково. Історія Зеленодольська тісно повязана з будівництвом Криворізької ДРЕС-2, проєкт якої був затверджений 31 січня 1961 року. Тоді ж селище і отримало свою назву. Перші будівельники заселили тимчасові будинки наприкінці того ж 1961 року. Нині у місті нараховується понад 10 тисяч жителів, а його життєдіяльність повязана з розташованою тут Криворізькою тепловою електростанцією.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова