«Батьківщина» на захисті об’єктів критичної інфраструктури

Від початку повномасштабного вторгнення кожен свідомий громадянин України, істинний патріот став на захист держави у боротьбі з ворогом та пліч-о-пліч з воїнами Збройних сил України працює на Перемогу.

Так, неабияку активність у благодійній діяльності, активній допомозі у питанні співфінансування захисту об’єктів критичної інфраструктури від ворожих обстрілів проявив директор ТЗОВ «ЗАВОД «ПРОМЛИТ», голова Нововолинської міської організації політичної партії «ВО «БАТЬКІВЩИНА» Волинської області, депутат Володимирської районної ради ВО «Батьківщина» Нагорний Андрій Євгенович.

Активного депутата, який завжди працює в інтересах людей, охочого волонтера який має чітку громадянську позицію Андрія Нагорного відзначено нагородою за вагомий внесок у захист об’єктів критичної інфраструктури Володимирського району, забезпеченні функціонування галузі у цей непростий час.

26 грудня начальником районної військової адміністрації Юрієм Лобачем було вручено Андрію Нагорному подяку «За активну громадянську позицію, благодійну діяльність, патріотизм, участь у захисті об’єктів критичної інфраструктури від ворожих обстрілів та з нагоди свята – Дня енергетика».

Команда «Батьківщина» щиро вітає з отриманням нагороди Андрія Євгеновича та щиро бажає не зупинятись на досягнутому! Адже саме беззаперечна підтримка Збройних сил України та цивільного населення у цей непростий час – це шлях до нашої спільної Перемоги!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова