«Батьківщина» Луганщини закликала до об’єднання задля захисту української землі

Голова Луганського обласного партосередку в інтерв’ю обласним ЗМІ наголосив, що лише об’єднавшись можна захистити українську землю.

Як повідомляє пресслужба Луганської обласної парторганізації, політик повідомив про створення обласного штабу захисту рідної землі та закликав сільгоспвиробників, органи місцевого самоврядування, громадських діячів до спільних дій.

Представник «Батьківщини» нагадав, що 73% населення України рішуче проти продажу землі, однак, Володимир Зеленський та його «слуги народу» вже ухвалили відповідні законопроекти в першому читанні. Понад 40 політичних та громадських організацій разом із «Батьківщиною» об’єднались у Національний штаб захисту рідної землі.

«Ви хочете, аби Україну – вашу Батьківщину – розпродали і залишили вас та ваших нащадків рабами агрохолдингів та іноземних корпорацій? Відповідь – очевидна! Пропоную всім приєднатися до обласного штабу захисту рідної землі і разом захистити нашу з вами землю, наше спільне майбутнє! Телефонуйте на безкоштовний номер 0-800-210-445. Будемо координувати наші дії задля забезпечення спільної перемоги», – сказав Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова