«Батьківщина» Луганщини: Українські фермери працюють ефективно і зберігають села

Керівник Попаснянського районного партосередку Дмитро Будько прокоментував поширювану деякими прихильниками відкриття ринку землі тезу про те, що українські фермери є неефективними і начебто погано ставляться до власників паїв.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, представник «Батьківщини» зазначив, що новоспечені нардепи від провладної партії навіть не вивчали проблему землекористування, не спілкувалися із сільгоспвиробниками, а просто натиснули кнопки.

«Ось вона – ціна голосування країни за команду недосвідчених, непрофесійних депутатів! Ми з вами знаємо, що насправді означає фермер для села. Фермер створює нові робочі місця, бо він живе в селі, ремонтує дороги, школи, дитсадки, фермер – це оберіг села. Їм потрібно низько вклонитися за те, що вони присвячують важкій праці своє життя, що, попри намагання державної машини вичавити з них усі соки, продовжують обробляти землю, виготовляти продукцію, платити податки, розраховуватись із власниками паїв», – зазначив політик.

Дмитро Будько зауважив, що більшість українських фермерів взяли кредити під особисту власність, виплачують драконівські відсотки, бо держава не надає їм ніякої підтримки.

«І що їм кажуть зараз: «Завтра ви зможете купити землю, проте спочатку перебийте ціну, яку дасть велика корпорація». А звідки взяти таку велику суму, якщо ти постійно працюєш в надскладних умовах?», – обурився партієць.

«Батьківщинівець» нагадав, що Попаснянщина завжди могла розраховувати на своїх фермерів, до них зверталися і звертаються по допомогу, вони завжди йшли назустріч.

«То ж маємо нині відповісти їм добром за добро – стати на захист нашої землі. На ній повинні працювати люди, які вміють це робити, які живуть тут і вкладають душу в свою працю, створюючи нові робочі місця, примножуючи славу краю високими врожаями навіть за нелегкої обстановки!» – наголосив Дмитро Будько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова