«Батьківщина» Луганщини: Президент має свій план, відмінний від очікувань українців

Лідер Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський на своїй сторінці в Facebook висловив переконання, що голосування за відкриття ринку землі та готовність розпродати стратегічні об’єкти остаточно розвіяли ілюзію українців про справжні цілі та завдання Президента.

«73% українців надали Зеленському свою довіру, практично стільки ж виступають проти продажу землі, проте Президент діє за своїм планом і не звертає уваги на тих, хто його обрав», – цитує політика пресслужба Луганського обласного партійного осередку.

Олександр Романовський наголосив, що розпродаж країни з молотка відбувається через непрофесіоналізм і невміння «Слуги народу» ефективно розпоряджатися майном і ресурсами України.

«Найгірше, коли ворог всередині країни прикидається благодійником, а частина народу на емоціях в це вірить. Українці скоро зрозуміють, якими катастрофічними будуть наслідки «голосування не по приколу», наскільки «вони нас зробили»!» – наголосив «батьківщинівець».

Політик повідомив, що «Батьківщина» офіційно йде в опозицію та всіма силами боротиметься за Україну, аби зупинити свавілля влади.

«Всіх, у кого вже немає сумнівів, яким шляхом іде Президент, у кого є любов до нашої країни і бажання її бачити процвітаючою, запрошуємо до нашої команди на Луганщині. Чим більше нас буде, тим меншою буде можливість, що нас з вами знову зроблять! Телефонуйте 0-800-210-445, пишіть нам у соціальних мережах, пам’ятайте: разом все можливо!» – написав Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова