Анатолій Шаповал: Допомога лікарням Києва продовжується

В день Збройних Сил України три медичні заклади Дніпровського району отримали від «Батьківщини» необхідний медичний вантаж. На плечі лікарів лягає величезний обʼєм роботи, адже через агресію рф кількість людей, яким необхідно лікування значно зросла. До проведення терапії хронічних захворювань та планових операцій цивільних осіб додатково потрібно надавати першу допомогу та реабілітовувати військових. Милосердя та працездатність наших медиків не знає меж.

Про це сказав депутат Київради від «Батьківщини» Анатолій Шаповал, передає пресслужба столичної організації. «Я щиро дякую нашим лікарям за їхню щоденну жертовну працю. Завдяки Юлії Тимошенко та Валерію Дубілю ми маємо можливість підтримувати заклади охорони здоровʼя в Києві та гарячих точках України. Наша команда надалі буде продовжувати допомагати всім, хто цього потребує до настання Перемоги», — додав він.

В свою чергу, заступниця голови Київської міської партійної організації Наталія Ромашова підкреслила, що «Батьківщина» активно підтримує й поранених бійців.

« Все частіше до партії звертаються рідні та близькі поранених військових, які проходять реабілітацію. На жаль, держава в умовах війни не може закрити абсолютно всі потреби на процес відновлення героїв та героїнь. Тому ми докладємо максимум зусиль для того, аби наші хлопці та дівчата проходили шлях реабілітації швидко та ефективно», — сказала вона.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила, що фінансування лікування та реабілітації поранених воїнів має бути пріоритетом держави.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова