Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента

Голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду через звинувачення його з боку посадовців Адміністрації Президента в поширенні скандальних бордів проти Петра Порошенка.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, про це Анатолій Бондаренко повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Днями в Адміністрації Президента заявили, що підозрюють міського голову Черкас у розміщенні бордів, на яких зображено Петра Порошенка із написом «Кінець».

Завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко заявив у ЗМІ, що борди можуть бути пов’язані з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, оскільки, за його інформацією, спершу вони з’явилися саме в Черкасах.

Голова Черкаської обласної «Батьківщини» обурився тим фактом, що в Адміністрації Президента підозрюють його у причетності до появи провокаційних бордів.

«На жаль, рівень фаховості спеціалістів в Адміністрації Президента – на низькому рівні. Вони звинувачують у своїх недолугих рішеннях кого заманеться. Тому я позиватимуся до суду через таке звинувачення», – зазначив у своєму дописі Анатолій Бондаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова