Алла Шлапак: Українська система охорони здоров’я витримує потужне навантаження завдяки медикам, які продовжують працювати в умовах війни

Волонтери «Батьківщини» Києва сьогодні з благодійною місією відвідали 5 медичних закладів у різних районах столиці. Депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак подякувала лікарям за їхню роботу та пообіцяла й надалі надавати необхідні медичні матеріали.

«Заклади охорони здоровʼя дуже постраждали від війни. Повномасштабне вторгнення рф створило навантаження на медичну галузь. Очевидно, що зростає попит на ряд медичної допомоги та послуг, які раніше не були пріоритетними. Я надзвичайно вдячна всім лікарям за милосердя й щоденну працю, нерідко в небезпечних умовах. Також я дякую нашому керівнику «Батьківщини» Києва, першому заступнику голови Комітету здоровʼя нації Валерію Дубілю, завдяки якому ми маємо можливість передавати гуманітарний медичний вантаж», — сказала вона.

В свою чергу перша заступниця голови «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова наголосила, що державі вдається забезпечити функціонування лікарень й на прифронтовій зоні, завдяки допомозі країн-партнерів.

Нагадаємо, що «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко активно надає допомогу медикам, військовим та цивільному населенню з першого дня війни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова