Алла Шлапак про результати чергового засідання Київради

Розширили коло осіб, діти яких, не будучи зареєстрованими в Києві, мають право здобувати дошкільну освіту в комунальних закладах за рахунок бюджету міста. Додали до цього списку дітей, батьки яких брали участь у здійсненні заходів із забезпечення нацбезпеки і оборони, стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях, діти поранених учасників Революції Гідності, героїв Небесної сотні, загиблих Захисників і Захисниць і тих, хто перебуває в полоні або зник безвісти.

Про це розповіла депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак, передає пресслужба партійного осередку.

«Перейменували бібліотеки, назви яких були пов’язані з російською чи радянською ідеологіями. Зокрема, комунальний мистецький навчальний заклад Печерського району «Дитяча музична школа №4 ім. Д. Д. Шостаковича» позбувся ім’я російського композитора», — додала вона.

Крім того політикиня зазначила, що депутати затвердили міську цільову програму поводження з тваринами в Києві на 2024-2025 рр. Її мета – створення безпечного міського простору шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами (стерилізація), посилення контролю за утриманням домашніх тварин, формування свідомого й відповідального ставлення до них.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова