Алла Шлапак: Чергове засідання постійної комісії Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності

Із основних рішень:

✔️ проголосували зміни до міської цільової програми «Турбота. назустріч киянам». Прийняте рішення стосується надання щорічної одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО ООС, членам сімей загиблих учасників АТО ООС, а також військовослужбовцям, які набули інвалідність у звʼязку із захистом Батьківщини;

✔️підтримали зміни до міської цільової програми «Запобігання та протидії домашньому насиллю» в частині, що стосується виділення фінансування на проведення капітального ремонту приміщень Центру соціально- психологічної допомоги.

Про це заявила депутатка Київради від «Батьківщини» Алла Шлапак, передає пресслужба. «Це вже 3-й такий заклад, що надає свою допомогу постраждалим від будь якої форми насилля. На жаль, статистика наразі невтішна, за місяць до відповідних установ звернулося близько 1300 осіб, 600 з яких потребує роботи з психологом», — зазначила вона.

Вона наголосила на необхідності проведення широкого обговорення проєкту вищевказаної програми на наступні роки, оскільки затверджений документ закінчує свою дію вже у 2024 році.

«На мій виступ надали протокольне доручення Департаменту соціальної та ветеранської політики провести обговорення проєкту нової Програми із залученням широкого кола експертів: освітян, психологів, представників МФО «Київ – за рівні можливості» та медиків», — додала політикиня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова