Профільний парламентський комітет включив до порядку денного два соціально важливі законопроєкти «Батьківщини»

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на своєму засіданні включив до порядку денного сесії Верховної Ради України два законопроєкти авторства народних депутатів від ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та Михайла Цимбалюка.

За словами народного депутата України Михайла Цимбалюка, Законом України «Про індексацію грошових доходів населення» було передбачено, що індексація грошових доходів населення здійснюється при перевищенні порогу інфляції 101%, у тому числі й пенсій.

«Проте у порушення статті 22 Конституції України, індексація грошових доходів населення здійснюється при перевищенні порогу інфляції 103%. Цю норму має врегулювати наш законопроєкт №4005», – зазначив народний депутат.

Також профільний комітет вніс на розгляд народних депутатів проєкт закону Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» щодо збільшення розміру допомоги (№ 4006).

«Нашим законопроєктом передбачено припинення порушення Конституції України, аби при визначенні розміру допомоги малозабезпеченим сім’ям враховувалися фактичні прожиткові мінімуми, а також вилучається норма, що розмір державної соціальної допомоги визначається з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова