Профільний комітет Ради підтримав законопроєкт «Батьківщини» щодо надання оплачуваної відпустки чоловікам у зв’язку з народженням дитини

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав включення до порядку денного проєкту закону щодо надання додаткової оплачуваної відпустки чоловікам у зв’язку з народженням дитини, авторства народних депутатів фракції ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, Михайла Цимбалюка та інших (№ 4033).

За словами народного депутата Михайла Цимбалюка, саме в період народження дитини сім’я потребує матеріальної підтримки, а тому значна кількість чоловіків не можуть дозволити собі піти у відпустку без збереження заробітної плати.

«Зрівняння прав батьків та матерів на відпустки, в законодавстві України, дозволить значно наблизитися до принципів гендерної рівності та соціальної справедливості», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Зокрема, законопроєктом передбачено право батька отримати оплачувану відпустку тривалістю десять календарних днів у зв’язку з народженням дитини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова