Професійний уряд не скасовував би пільги для людей, – Олексій Кучеренко

Чинний уряд загнав українців у небачену досі енергетичну бідність. Тож цю проблему треба вирішувати комплексно, а не точковими рішеннями.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час обговорення постанови №5382 про звернення до Кабінету міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

«Коли я працював в уряді Юлії Тимошенко, у нас навіть думки не виникало, щоб скасовувати пільги для жителів 30-кілометрової зони. Вчора на засіданні комітету я намагався пояснити, що пільги, передбачені в цій постанові, мають формуватися не коштом решти населення України, а шляхом викорінення схем, які процвітають на енергоринку», – зазначив народний депутат.

Він також наголосив на необхідності професійного підходу до розв’язання енергетичної кризи.

«Ми зараз зробимо добро для тисяч жителів 30-кілометрової зони, а що робити мільйонам українців, яких ваш уряд позбавив пільгових 100 кВт.год? Ваш уряд загнав людей в енергетичну бідність – 30% населення споживає менше 75 кВт.год. Давайте вирішувати питання для всіх українців. Цю постанову команда «Батьківщини», звісно, підтримає», – повідомив Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова