Привітання іудейським громадам України з нагоди свята Рош-Гашана

Сьогодні у кожному куточку світу єврейські громади починають святкувати одне із найвеличніших свят – Рош-Гашана. У ці дні всіх пробуджує гучний звук шофара, нагадуючи про справедливий суд Всевишнього та наш обов’язок бути людяними, доброзичливими, чесними та люблячими.

Вже багато століть заклик шофара лунає і в українських землях. Всі ці довгі та часто непрості часи український та єврейський народи жили поруч, долаючи спільні труднощі та незгоди, разом радіючи успіхам та перемогам. Знаменно, що на Рош-Гашана до Господа линули молитви не тільки за благополуччя єврейських громад, але й за добре та щасливе життя усіх сущих на українській землі людей, за те, щоб Всевишній був милосердним до усіх нас.

Від щирого серця бажаємо усім вам, хто сьогодні святкує, вашим родинам, друзям та знайомим щасливого, гарного та солодкого нового року. Хочемо, щоб і у дні цього неймовірного свята, і завжди надалі наші народи жили в мирі та любові, радості та достатку, з щирими та відкритими одне до одного серцями. Нехай Господь почує ваші молитви, побачить усі добрі справи і запише вам гарний рік у Книзі Життя та скріпить запис печаткою!

З глибокою повагою
партія «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова