Президент Зеленський руками своєї монобільшості узаконює корупційні договорняки, – заява партії «Батьківщина»

Сьогодні у першому читанні керована президентом Володимиром Зеленським монобільшість ухвалила черговий відверто лобістський законопроєкт, яким відкривається безмежне поле для корупційних зловживань і неконтрольованого збільшення державного боргу України.

Йдеться про законопроєкт №3659 «Про внесення змін до статті 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який під тиском президента з третьої спроби проголосували «слуги народу».

Цей документ надає державні гарантії для приватних підприємств без будь-якої застави, без будь-яких зобов’язань з боку того, хто отримує цей кредит, а також виділяє 5 мільярдів гривень компанії «Укргідроенерго».

«Слугам» виявилося замало продажу землі та стратегічних підприємств – сьогодні вони узаконюють корупційний розподіл бюджетних коштів. Мільярди, які мали б піти на розвиток медицини, підвищення соціальних стандартів, підтримку бізнесу, що постраждав внаслідок некомпетентних дій випадкових людей у найвищих кабінетах…

Цьому знущанню над країною треба покласти край, і вже дуже скоро ми матимемо можливість зробити це!

Місцеві вибори дають нам шанс нарешті прибрати мародерів від влади і впровадити зміни, яких сьогодні потребує держава та її громадяни.

Зробимо їх разом!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова