Жозеф Доль вітає висунення кандидатури Юлії Тимошенко на посаду Президента України

Наводимо повний текст привітання:

Дорога Юліє,

Шановні члени «Батьківщини»,

Мені дуже приємно відправити вам це дружнє послання з нагоди з’їзду вашої партії. На жаль, я не зміг приєднатися до вас сьогодні у Києві.

Україна починає дуже важливий рік. Адже саме цього року український народ обиратиме свій курс та нового президента і парламент.

Я дуже щасливий, що «Батьківщина», яка є однією з найстаріших українських партій у парламенті та членом родини ЄНП, вступає у цей період у відмінній формі.

Все це завдяки добре розвиненим регіональним організаціям, професійній команді, сильному керівництву та ґрунтовній політичній програмі.

Я вітаю висунення кандидатури Юлії Тимошенко на посаду Президента України!

Вона завжди була надійним партнером ЄНП, який діє в інтересах України!

ЄНП визнає зусилля, які доклала «Батьківщина» та її лідер для наближення України до ЄС, просування європейських стандартів і цінностей та підтримки демократичного розвитку України.

Я також вітаю принципову позицію партії щодо протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Дорогі друзі!

У наступні роки на Україну чекає багато роботи: обов’язково необхідно запровадити вже затверджені реформи та затвердити інші, які також є необхідними.

Боротьба з корупцією відіграє ключову роль для подальшого розвитку країни, а також для європейських партнерів. Ви маєте зобов’язання перед своїм народом. Це важливе завдання для українських політиків і для суспільства.

ЄНП підтримуватиме ваш шлях до України, в якій пануватиме верховенство права, існуватиме незалежне правосуддя, і яка невпинно боротиметься з корупцією.

Я бажаю вам чудових результатів на президентських і парламентських виборах!

Добре попрацювати та успішного з’їзду!

Жозеф Доль, президент ЄНП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова