Президент і верхівка СБУ особисто займаються дискредитацією політичних опонентів, – Сергій Соболєв

Попередження «Батьківщини» про наміри Адміністрації Президента зробити наступні вибори найбруднішими в історії підтверджуються. Влада, всупереч закликам не перетворювати президентську кампанію у змагання чорного піару і не втягувати родини лідерів в політичну боротьбу, почала активно застосовувати проти Юлії Тимошенко брудні технології Януковича.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи намагання фейкових громадських організацій пікетувати офіси «Батьківщини» з фейковими звинуваченнями.

«Нам відомо, що кампанію дискредитації найпопулярнішого українського політика розроблено за особистою вказівкою президента Порошенка. Реалізується вона руками Служби безпеки України під контролем президента, а її конкретним виконавцем є начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Данило Доценко», – заявив Сергій Соболєв.

«Симптоматично, що разом з фейковими мітингарями синхронно пересувається знімальна група телеканалу «Прямий», який був куплений Петром Порошенком у Януковича в обхід усіх санкцій», – додав політик.

Він наголосив, що в умовах війни Верховний головнокомандувач та керівництво силових структур замість зосередитися на протидії агресору та боротьбі із криміналітетом, займаються боротьбою з політичними опонентами президента.

«Кампанія проти Юлії Тимошенко, розроблена Банковою за лекалами Януковича – це демонстрація відчаю та безвиході чинної влади. Президент не здатний пред’явити реальні, а не бутафорські досягнення, які б дійсно відчули люди, він неспроможний вести змістовну дискусію щодо майбутнього України, а тому вдається до «фолу останньої надії» – брудних технологій оббріхування. Але вони йому не допоможуть», – зазначив Сергій Соболєв.

Заздалегідь розуміючи марність подібного звернення, від імені партії «Батьківщина» політик все ж закликав главу держави згадати про свої безпосередні обов’язки, а не втягувати силові та правоохоронні структури в виборчі змагання та не збурювати країну в останні півроку, що йому залишилося бути президентом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова