Представники «Батьківщини» обрані міськими головами в різних регіонах

Представники партії ВО «Батьківщина» обрані міськими головами у різних регіонах України.

Про це свідчать результати виборів у містах, офіційно оприлюднені на сайті ЦВК.

Зокрема, на виборах міського голови у Прилуках з результатом 25,8% (5333 голосів) перемогла кандидат від політичної партії «Батьківщина» Ольга Попенко.

Як відомо, новий мер працює на посаді директора Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені Івана Франка.

«Вітаю з перемогою на виборах Прилуцького міського голови «батьківщинівку» Ольгу Попенко. Її результат – це справжня командна системна робота партійного осередку ВО «Батьківщина» і довіра прилуцької громади новій команді, яка має хист і бажання зробити Прилуки ошатним і комфортним містом», – привітав у Facebooк Ольгу Попенко народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль.

У виборах на посаду мера Голої Пристані також перемагає «батьківщинівець».

За офіційними даними міської ТВК, мером Голої Пристані, що на Херсонщині, став представник місцевої «Батьківщини» 47-річний підприємець Олександр Бабич.

Новий мер є депутатом міськради з 2006 року, має юридичну освіту, очолює приватне підприємство «Атлант». У міській раді був головою постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я. З квітня 2015 очолює громадську організацію «Рада міста Гола Пристань».

Він переміг з результатом 31,6% (1404 голосів).

Мешканці міста Хорол на Полтавщині обрали міським головою «батьківщинівця» Сергія Волошина. Він набрав 29,54% голосів, за нього проголосувало 1496 осіб.

У місті Малин Житомирської області з результатом 40,5% (3422 голоси) переміг кандидат від політичної партії «Батьківщина» Олексій Шостак 1976 року народження, а в  Тульчині Вінницької області – Валерій Весняний 1956 року народження (набрав 62,4% голосів, за нього проголосувало 3033 осіб).

Як повідомляла прес-служба Тернопольської обласної парторганізації, за попередніми даними, на Тернопільщині четверо кандидатів від партії ВО «Батьківщина» перемогли на виборах міських голів.

Прес-служба Харківської обласної партійної організації також повідомляла, що за даними міської виборчої комісії, очільник фракції ВО «Батьківщина» в Харківській обласній раді Микола Бакшеєв, який балотувався на посаду мера міста Первомайський, за кількістю голосів суттєво випередив суперників з когорти колишніх «регіоналів».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова