Позачергові парламентські вибори неминучі, – Сергій Євтушок

Парламент, який повністю втратив довіру свого народу, веде країну в нікуди.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

«Після закінчення роботи чергової сесії Верховної Ради дуже хотілося б говорити про кроки, які зробили життя наших громадян кращим. Та український парламент таких кроків, на жаль, не зробив. Ми знову бачили постійну відсутність коаліції, підголосовування за злочинні законопроекти та кнопкодавство», – наголосив народний депутат.

Через такі ганебні речі, на його думку, довіра українців повністю втрачена.

«А без підтримки свого народу країна не може рухатись далі. Тож необхідні позачергові вибори», – переконаний Євтушок.

Парламентар також звернув увагу на питання легітимності нинішнього парламенту.

«Одна з найбільших парламентських фракцій, «Народний фронт», має менше 1% підтримки виборців, у БПП також стрімко падають в рейтингах. То чи є легітимним парламент та сформований більшістю уряд, який ухвалює антинародні рішення, в тому числі й через «договорняки» з іншими фракціями та групами, які віддають свої голоси за «потрібні» речі? Відповідь очевидна – Україні терміново потрібне повне перезавантаження влади», – вважає депутат від «Батьківщини».

Окрім того, Сергій Євтушок розповів про перебування на своєму виборчому окрузі на Рівненщині. Він звернув увагу на складну ситуацію з нелегальним обігом зброї, що особливо загострилась на Поліссі сьогодні.

«Я звертаюсь до правоохоронних органів з вимогою посилити контроль над обігом зброї у зоні проведення антитерористичної операції. І особисто прошу всіх учасників бойових дій: хлопці, зрозумійте, що, привозячи зброю на мирну територію, ви ставите під загрозу життя своїх близьких. Не приносьте війну в свій дім, не забирайте життя мирних людей», – закликав парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова