Постанова про відставку уряду буде внесена до парламенту в четвер, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» готова внести до Верховної Ради постанову про відставку уряду Володимира Гройсмана в четвер.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У четвер ми вносимо до парламенту постанову про звільнення пана Гройсмана з посади прем’єр-міністра як людини, яка знищила українську економіку, мале підприємництво, яка покриває колосальну корупцію, зокрема в «Укрзалізниці», та робить все для того, щоб Україна не відбулася. Це людина, яка за професійним рівнем не тягне навіть на посаду губернатора області», – заявила політик.

Вона констатувала, що чинний Кабмін неспроможний проводити справжні реформи у країні, а яскравим прикладом цього вважає  «фейкові реформи» стипендій та тарифів, які  призвели до зростання комунальних платежів та суттєвого зменшення кількості студентів, які отримуватимуть ці стипендії.

Юлія Тимошенко  також розкритикувала обіцянки Гройсмана провести справедливу пенсійну реформу.

Вона звернула увагу на те, що «пенсії заморожені, 15% податку на пенсії залишилися, а податки на дивіденди для кланів становлять лише 9%», і нагадала про фейкове підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень.

З огляду на це, на думку лідера фракції, прем’єр-міністр та непрофесійний уряд не можуть перебувати на посадах «навіть зайву добу». Це стосується й Голови НБУ Валерії Гонтаревої, яка знищила гривню і банківську систему України, додала Тимошенко.

«Це люди, які працюють проти України, маніпулюють свідомістю українців, знищують їхнє життя,  і подають все це у вигляді реформ», –  підсумувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова