Парламентська ТСК виявила корупційну схему щодо махінацій НКРЕКП, – Валентин Наливайченко

Національне антикорупційне бюро розслідує участь керівництва НКРЕКП в схемі поставок електроенергії для потреб державної компанії «Укрзалізниця» за завищеними цінами, яка завдала держкомпанії збитків на 1,944 мільярда гривень. Саме такі зловживання виявила парламентська ТСК, в якій працюють депутати від «Батьківщини».

Про це повідомив народний депутат, член фракції Валентин Наливайченко на своїй сторінці у  Facebook з посиланням на інформацію НАБУ.

«Наша ТСК отримала повідомлення від НАБУ про розслідування однієї з корупційних схем НКРЕКП, авторами якої є найвищі посадовці комісії. Мова йде про корупційну оборудку щодо завищення цін на електроенергію для державних підприємств, яку наша ТСК викрила минулого року. Жертвою цих махінацій стала державна компанія «Укрзалізниця», – повідомив нардеп.

За словами Наливайченка, підтверджений детективами НАБУ розмір збитків держкомпанії від цієї схеми за 2019 рік і 9 місяців 2020 року склав 1,944 мільярда гривень.

«Зараз детективи НАБУ проводять обшуки й допити основних фігурантів справи. Розпочаті НАБУ й СБУ розслідування корупційних зловживань сьогоднішнього складу регулятора мають бути закінчені, а підозрювані повинні сісти на лаву підсудних», – підсумував Наливайченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова