Парламент повинен посилити кримінальну відповідальність за корупцію у владі, – Валентин Наливайченко

«Батьківщина» буде ініціювати спеціальну процедуру розгляду антикорупційних законопроєктів у парламенті, щоб швидко і жорстко відновити декларування топчиновників та посилити кримінальну відповідальність за корупцію у владі.

Про це завив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

 «Батьківщина» вже зареєструвала у парламенті законопроєкт про відновлення декларування і кримінальної відповідальності за збагачення у владі і за неправдиве та несвоєчасне декларування. Ми будемо ініціювати спеціальну процедуру розгляду під час засідання ВРУ,  щоб зупинити корупційний реванш в Україні», – заявив парламентар.

 Валентин Наливайченко наголосив, що Конституційний суд ухвалив очевидне антиукраїнське рішення, відмінивши декларування.

 «Загроза корупції всередині є ніщо інше, ніж внутрішній агресор для нас, українців. Тому і бідні такі люди, тому і падає економіка, тому що корупція у владі весь час пожирала шанси кожного українця на краще життя», – зауважив депутат.

 Окрім того, вже є зареєстрований законопроєкт № 2620-1 щодо скасування застави для топкорупціонерів, автором якого є Валентин Наливайченко.

 «Я закликаю монобільшість проявити політичну волю: давайте відновимо декларування, скасуємо заставу для топкорупціонерів, щоб вони не виходили з-за ґрат і не знищували докази, а відразу потрапляли до Вищого антикорупційного суду.  Такі жорсткі кроки треба робити з першого дня роботи ВРУ наступного тижня», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова