Парламент підтримав законопроєкт «Батьківщини» щодо соцдопомоги важкохворим дітям

Парламент одноголосно підтримав законопроєкт про внесення змін до статті 18-7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо підвищення розмірів допомоги для дітей із тяжкими хворобами, авторства Юлії Тимошенко, Михайла Цимбалюка та інших народних депутатів (№2024). «За» проголосувало 287 народних обранців.

В Україні понад 70 тисяч дітей хворіють на тяжкі хвороби, і всі вони потребують соціального захисту збоку держави. Так, для соціального захисту таких дітей виплачується допомога на місяць у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (зараз це 1712 гривень).

Законопроєктом автори пропонують підвищити розміри щомісячної державної допомоги для тяжкохворих дітей з одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до двох прожиткових мінімумів встановлених для дітей відповідного віку.

«Акцентуємо увагу на тому, що прожиткові мінімуми для дітей затверджені у середньому у розмірі 49% до прогнозного фактичного розміру прожиткового мінімуму, така державна допомога не дає можливості забезпечувати дітей ліками та відповідним харчуванням», – про це з трибуни Верховної Ради України повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова