Пам’яті Біллі Грема

У США у віці 99 років відійшов у вічність Біллі Грем – всесвітньо відомий правозахисник і борець за права людини.

Довгі роки він справляв помітний вплив на світову політику, підтримуючи ініціативи щодо ядерного роззброєння, утвердження духовних свобод і гуманізацію сучасного суспільства.

Його особисті зусилля та робота заснованої ним Асоціації відчутно сприяли демонтажу тоталітаризму з його агресивною бездуховністю та утвердженню і на нашій землі релігійної свободи і активної соціальної позиції релігійних організацій.

Для Біллі Грема не було кордонів, міжконфесійних та расових відмінностей. До його думки прислухалися не лише мільйони віруючих у різних країнах, але і світові лідери.

В Україні його також знали і любили сотні тисяч людей, які наслідують особливе служіння Біллі Грема Богові і Людині через любов і самовіддану працю.

Колись Біллі Грем сказав: «Одного дня ви прочитаєте чи почуєте, що Біллі Грем помер. Не вірте цим словам. Я буду більше живий, ніж є зараз. Я просто зміню свою адресу. Я відійду в присутність Божу».

То ж будьмо щасливі тим, що мали таку можливість жити поруч з Людиною, яка служила Господу, а тепер відійшла у присутність Божу.

Пам`ятаймо його і продовжуймо його добрі справи.

 Юлія Тимошенко

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова