Олена Кондратюк: З Днем Конституції України!

28 червня 1996 року, виражаючи суверенну волю і від імені Українського народу, Верховна Рада України прийняла Конституцію, Основний закон.

Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.

Україна є унітарною державою.

Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

Сьогодні всі, хто об’єднався і став на захист країни у боротьбі з російським агресором, кожен і кожна на своєму місці – з гідністю виконують основні положення Конституції, наближаючи нашу перемогу. Ми відновимо суверенітет і територіальну цілісність України на всій території, включно з Кримом, Донеччиною і Луганщиною.

Разом з міжнародною спільнотою ми притягнемо до неминучої відповідальності всіх російських воєнних злочинців. Ми відбудуємо Україну і зробимо її кращою, як ніколи – країною щасливих і вільних людей. Ми станемо повноправними членами ЄС, досягнувши своєї стратегічної мети, як це передбачено Конституцією.

Ми безмежно вдячні та пишаємося Збройними Cилами України, які з честю, професіоналізмом та небаченою у світі хоробрістю, стали на захист Батьківщини, незалежності і територіальної цілісності України, виконучи свій конституційний обов’язок.

З Днем Конституції України!

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 28 червня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова