Олена Кондратюк: Європа має фундаментально змінитися у відповідь на масштабне російське вторгнення в Україну

Мій виступ на парламентському форумі Тримор’я. Європа має фундаментально змінитися у відповідь на масштабне російське вторгнення в Україну.

Всебічно допомагати Україні та надати статус кандидата на членство у ЄС – означає не дати путіну жодного шансу на перемогу.

Забезпечити повноправне членство України в Ініціативі трьох морів – означає суттєво посилити вільну Європу: геополітично, безпеково, економічно, логістично та інфраструктурно.

Нам є чому повчитися у 12 країн ЄС, що входять до Тримор’я. Але й Україна має потужну армію, достатньо інфраструктурного потенціалу, досвіду та напрацювань у сферах кібербезпеки, діджиталізації, фінтеку, аби зробити свій важливий внесок у розвиток і безпеку всієї Європи та регіонів Адріатичного, Чорного і Балтійського морів.

Без України – архітектура Тримор’я буде неповною. Без України в ЄС не будо збудовано нової Європи – сильної, самодостатньої та незалежної від впливу імперської країни-агресора рф.

Сьогодні перед кожною європейською країною стоїть вибір. Або ти з Україною і борешся на стороні добра. Або ти вагаєшся, і тоді стаєш співучасником зла.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 21 червня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова