Олена Кондратюк: Уся російська влада за агресію проти України, геноцид і тероризм

Вітаю та цілковито підтримую рішення ЄС накласти санкції на депутатів Держдуми рф, та членів Ради федерації! Під дію 9-го пакету санкцій потрапили також російські політичні партії, міністри та губернатори, керівництво російських окупаційних адміністрацій.  

Вкотре наголошую – уся російська влада, включно з їх депутатами і сенаторами, так само відповідальні за агресію проти України, геноцид і тероризм, як і російські військові. Це вони забезпечують здійснення цих воєнних злочинів своїми політичними та управлінськими рішеннями – отже є їх співучасниками. Тому мають відповідати в Міжнародному трибуналі, який ще треба створити!

У 9-му пакеті санкцій Євросоюз додав майже 200 таких фізичних та юридичних осіб до списку осіб, які підпадають під замороження їхніх активів, заборону на фінансові операції та в’їзд у ЄС. Ці списки включають також тих ключових осіб у т.ч. військових, хто відповідальний за жорстокі та навмисні ракетні удари росії по мирному населенню України, викрадення українських дітей та вивезення їх до рф, розкрадання української сільськогосподарської продукції

Загалом обмежувальні заходи ЄС щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, наразі поширюються на 1386 фізичних та 171 юридичну особу, пов’язану з рф.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 18 грудня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова