Олена Кондратюк: Український Жіночий Конгрес – це платформа, яка творить реальні зміни в житті нашої країни

Нашою спільною Історією успіху вже став Український Жіночий Конгрес! Більшість українців вважають забезпечення рівності прав жінок та чоловіків – найбільш успішною реформою і перетворенням за весь час Незалежності. 

Щиро пишаюся тим, що ми з вами є не просто свідками цих змін. Ми є тими змінотворцями, які дали людям усвідомлення того, що гендерна рівність – це найбільш справедлива та відчутна зміна в житті країни. Це в тому числі й результат роботи нашого Конгресу, як майданчика для всеукраїнської дискусії.

Сьогодні на часі гендерне-орієнтоване бюджетування на всіх рівнях, розпочинаючи з невеликої громади, завершуючи Урядом і Парламентом. Проте ще не всі партії зрозуміли, що залучати жінок до своїх лав – це найкраща інвестиція у власне політичне майбутнє! І нам треба думати, як можемо допомогти жіночому представництву в місцевих радах приймати рішення щодо життя громад, брати активну участь у формуванні порядку денного органів самоврядування,  впливати на формування бюджетів громад.

Сьогодні усе більше українських жінок демонструють, що вони здатні приймати ефективні та відповідальні рішення на усіх рівнях, при чому не тільки у соціальному чи суспільному напрямках, але й у бізнесі. Тому нам треба більшої участі жінок в керівництві комерційних компаній, в управлінні та наглядових радах великих державних підприємств.

Особливу вагу слід звернути на роботу жінок-підприємниць, тих, які мають власний бізнес, працюють в малому та середньому бізнесі, жінок, які прийняли виклик непростих умов пандемії ковіду.  Сподіваємось почути від Уряду коли він подасть в парламент Стамбульську конвенцію? Прагнемо бачити і відчувати більшу роль та участь жінок в миротворчому процесі й секторі безпеки.

Вдячна всім, хто був і залишається з нами, усіх, хто приєднався до нашого руху зовсім нещодавно. Ви однаково цінні для нас!

Щира подяка нашим міжнародним партнерам та команді – громадській організації Український Жіночий Конгрес, яка вже вп’яте робить неймовірні речі.

УЖК – це вже не просто подія, це платформа, яка творить реальні зміни в житті нашої країни!

Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 15 вересня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова