Олена Кондратюк: Світ має покарати росію та путіна за черговий злочин – підрив Каховської ГЕС

Верховна Рада сьогодні звернулася до ООН та всіх міжнародних організацій із закликом допомогти підтопленим регіонам, позбавитися будь-яких ілюзій та покарати росію і путіна за черговий злочин – підрив Каховської ГЕС. 

Нам дуже важливо звертатися до світу на всіх рівнях і бити тривогу. Та найголовніше за всіма вражаючими цифрами екологічної та економічної катастрофи, не забувати про людей! Про тисячі родин, які опинилися у біді й втратили житло по обидва береги Дніпра.

Я би хотіла підкреслити, що цей Каховський злочин – він у тому числі проти українських дітей, проти їхнього теперішнього і майбутнього.

Хочу проінформувати, що завдяки парламентській дипломатії, ми добиваємося все нових і нових резолюцій парламентів світу із засудженням злочинів росії проти українських дітей.

Днями, після візиту української делегації, таку резолюцію ухвалив парламент Ісландії. Раніше це зробили парламенти Польщі та Франції, Парламентська асамблея Ради Європи.

Я закликаю всіх депутатів не припиняти цю роботу. Що голосніше лунатиме в світі питання українських дітей – то більше у нас шансів повернути їх додому, до нормального життя.

Саме цьому також присвячений законопроєкт 9042-1 про основи соціальної захищеності дітей, які постраждали внаслідок агресії росії. Ми мусимо добре попрацювати над цим законом і дати цим дітям справедливість.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 10 червня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова