Олена Кондратюк: Світ більше не має права мовчати

СВІТ БІЛЬШЕ НЕ МАЄ ПРАВА МОВЧАТИ про геноцид мирного населення в Україні, який здійснюється збройними силами РФ. 

Ми більше не можемо чекати закриття неба над Україною. Я звертаюся до міжнародної спільноти, США, Великобританії, всіх країн НАТО – не час для політичних дискусій, не час боятися можливих ускладнень відносин з РФ.

Щодень очікування має страшну ціну для українського народу. За 7 днів війни загинуло понад 2000 українців 21-у українську дитину було вбито російською зброєю. Знищено сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків.

Треба діяти вже сьогодні! Закрити небо над Україною – означає врятувати життя сотень і тисяч цивільних громадян України. Адже життя людини – найвища цінність і невід’ємне право. Саме на цих цінностях тримається весь західний світ. Захистити право українців і наших дітей на життя в самому центрі Європи – ваш моральний, людський, християнський і батьківський обов’язок.

Просто поставте себе на місце української родини з Києва, Харкова, Херсона, Сум, Чернігова, Волновахи, Нової Каховки, Бучі кожного міста, що обстрілюється РФ. Уявіть, що сьогоднішню ніч ви разом зі своїми дітьми та близькими проведете в холодному підвалі, під звуки сирен та вибухів. А можливо завтра через черговий обстріл житлових кварталів, загинуть найдорожчі вам люди…І ця мить та чийсь злочин проти людяності – змінить ваше життя назавжди.

Сьогодні український Парламент прийняв Звернення до ООН, Європейського парламенту, парламентських асамблей, національних парламентів, урядів з вимогою Закрити небо!

Якщо це жахіття не зупинити в Україні, то завтра ця біда і найбільша трагедія людства 21 століття – може прийти у ваші міста. Я більше не хочу дивитися на кадри загиблих дітей в Україні – це розриває тебе на частини із середини.

Як мати, як жінка, як віцеспікерка українського парламенту, як українка – я вкотре звертаюся до всіх світових лідерів, урядів та національних парламентів, всіх хто приймає рішення –

НЕГАЙНО ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ! Дайте дітям України жити!

NO FLY ZONE OVER UKRAINE!

SAVE A LIFE!

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 3 березня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова