Олена Кондратюк: Шануючи військову звитягу наших жінок та чоловіків, ми наближаємося до побудови міцної та вмотивованої армії, суспільства рівних прав і можливостей

В переддень святкування Дня захисника та захисниці мали честь вітати курсантів, слухачів та слухачок вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів з отриманням стипендій Верховної Ради України. 

Тішить і викликає гордість те, що серед цьогорічних стипендіатів я побачила багато жінок – майбутніх офіцерок, які вирішили присвятити себе служінню народу і своїй державі в українському війську.

Ми, жінки в Парламенті разом з чоловіками однодумцями, зробили немало для того, аби відкрити нові можливості для здобуття військової освіти та просування по службі жінок в Збройних Силах. За рішенням Верховної Ради, ми також вперше відзначаємо 14 жовтня – не лише, як  День захисника, але й День захисниць України.

Однаково шануючи військову звитягу наших жінок та чоловіків – їх хоробрість, жертовність та готовність захищати Україну від агресора – ми крок за кроком наближаємося до побудови міцної та вмотивованої армії, суспільства рівних прав і можливостей.

З великою вдячністю та повагою вітаю всіх Захисників та Захисниць України зі святом! Хочеться, щоб ви завжди відчували надійну підтримку суспільства і влади на всіх рівнях.

Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас своїм Покровом, даруючи мир українській землі, своє благословення, любов, щастя і злагоду вам і вашим родинам.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 13 жовтня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова