Олена Кондратюк: Потрібно припинити практику скликання позачергових засідань Верховної Ради для розгляду законопроєктів, які прямо не пов’язані з COVID-19

Неприпустимо зловживати скликаннями позачергових засідань парламенту задля розгляду питань, що не пов’язані з протидією поширенню коронавірусу в країні та боротьбою з наслідками пандемії.

Про це заявила заступниця Голови Верховної Ради України, народна депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк на своїй Facebook–сторінці.

«Ми заводимо Верховну Раду в дуже неправильне, суспільно неприйнятне позиціонування. Закликаю виважено та раціонально підходити до формування порядку денного позачергових засідань парламенту. Давайте не забувати, що Верховна Рада – це не скринька виповнення бажань для високопосадовців та міністерств, яким потрібно терміново щось розглянути й прийняти», – наголосила Олена Кондратюк.

Віцеспікерка переконана, що законодавча діяльність парламенту має, насамперед, відповідати гострим викликами сьогодення та очікуванням суспільства.

«Саме тому на наступному тижні треба зібрати позачергове засідання з чітким порядком денним, з пропозиціями всіх парламентських фракцій та груп, які стосуються виходу з економічної кризи. Також необхідно запросити прем‘єр-міністра та заслухати уряд щодо реальних кроків реалізації антикризової економічної програми, а головне – концепції та поетапного плану виходу з карантину. Сподіваюсь, цей план є», – зауважила Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова