Олена Кондратюк: Особливий День Захисника і Захисниці!

Особливі слова Вдячності найкращим людям країни, чоловікам і жінкам у лавах ЗСУ, ССО, Тероборони, Нацгвардії та інших військових формувань. Вами пишається вся Україна та захоплюється вільний світ! Ви пишете новітню історію своєю героїчною боротьбою з російським агресором, перемагаючи колись «другу армію» світу.

Наші незламні, сміливі, вправні, сталеві та патріотичні Військові, Захисники й Захисниці з великої літери – це особлива честь бути вашою співгромадянкою!

Горджуся тим, що сьогодні в Українському війську за найвищими стандартами НАТО так багато жінок – на різних посадах у т.ч. командирських. А це понад 50 тисяч жінок-військовослужбовиць, з яких 5 тисяч виконують бойові завдання на передовій.

Пишаємося першими жінками Героями України, які відзначені найвищою державною нагородою за проявлену хоробрість, звитягу і самовідданість у боях на захисті суверенітету і територіальної цілісності України.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх полеглих Захисників і Захисниць Української Держави. Бажаємо одужання та успішної реабілітації усім пораненим українським воїнам. Молимося за повернення додому всіх наших полонених.

У цей день і щодня ми бажаємо нашим Захисникам і Захисницям – Перемоги! Віримо, допомагаємо, наближаємо разом. Мир – через Перемогу України. Повертайтеся живими, рідненькі! І нехай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає усіх вас у небі, в морі та на землі.

Слава вам і слава Україні!

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини, Facebook, 14 жовтня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова