Олена Кондратюк: Не в турборежимі, а в процесі обговорень потрібно вирішувати питання та знаходити істину

Турборежим був викликаний процесом після виборів, бо люди мали великі очікування, чекали дуже швидких рішень. І ці рішення покликані таким же швидким ухваленням законів. Утім такий процес має свої недоліки.

На цьому наголосила віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від«Батьківщини» Олена Кондратюк в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода».

«Звичайно, що тут є свої вади. Я, наприклад, точно не є прихильницею турборежиму. Я весь час про це говорю. І я вам хочу сказати, що колеги навіть по керівництву парламенту, по керівництву фракції трішки зрозуміли, що не в усіх процесах може бути турборежим. І, до речі, навіть ось ці позачергові наші засідання викликані в першу чергу тим, що не завжди правильно, ефективно прописаний той чи інший закон. І потім ми змушені його виправляти», – зауважила заступниця Голови Верховної Ради.

Олена Кондратюк переконана, що парламент має й далі бути майданчиком для професійних дискусій, а вирішення питань та істини повинні знаходитися саме в процесі обговорень.

«Повертаючися до теми політичної зрілості й державницьких позицій, про які (до речі, мені дуже сподобалося) говорив президент України Зеленський. Політична толерація має бути, тобто парламент – це місце прогресивних дискусій. І тільки в процесі обговорень повинна вирішуватися і знаходитися якась істина», – наголосила Олена Кондратюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова