Олена Кондратюк: Мусимо повернути викрадених росією українських дітей! 

Це одне із наших спільних завдань разом з усім цивілізованим світом.

Підтримую зусилля Європейської комісії та Польщі, які вирішили започаткувати ініціативу щодо пошуку українських дітей, незаконно вивезених з окупованих рф територій України.

«За оцінками, з початку вторгнення російські війська відправили тисячі українських дітей до росії. Викрадення українських дітей – це велика соціальна проблема, трагедія та злочин», – заявила речниця Єврокомісії Дана Спінант.

Мета спільної ініціативи Єврокомісії та Польщі за підтримки агентств ООН – збір доказів для пошуку викрадених українських дітей та притягнення до відповідальності винних у їх незаконному вивезенні.

Переконана, до цієї ініціативи, не зволікаючи, мають доєднатися якомога більше країн, для яких найвищою цінністю є права людини і захист прав дітей. Адже деякі міжнародні організації, на жаль, не впоралися із цим завданням. Вони не захистили українських дітей, які опинилися в окупації, не вчинили жодних дієвих кроків, аби зупинити примусову депортацію наших дітей до росії та їх насильницьке усиновлення.

Світ не має права пасивно спостерігати і закривати очі на ці страшні, огидні злочини проти українських дітей, які вчиняються російським агресором. Треба діяти!

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 27 лютого 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова