Олена Кондратюк: Маємо розуміти ціну життя та ніколи не забувати мільйони невинних душ, закатованих голодом тоталітарного режиму

Ми, українці, в усьому світі сьогодні запалюємо свічку, згадуємо у молитві душі безневинно убієнних, загублених, і ненароджених.

Ми маємо розуміти ціну життя – маємо ніколи не забувати мільйони невинних душ, закатованих голодом тоталітарного режиму.

Ми дякуємо всім небайдужим країнам, які доєднались до нас у засудженні тоталітарного режиму і визнали Голодомор геноцидом українців.

Тільки так ми можемо будувати новий і справедливий світ – засуджуючи злочини, пам’ятаючи перемоги, й іти вперед в ім’я пам’яті тих, хто мріяв про вільний світ.

В День пам‘яті жертв голодоморів, що відзначається в Україні цієї суботи, ми з колегами з Верховної Ради о 15:00 підемо до Національного музею Голодомору-геноциду, аби від імені парламенту схилити голови і віддати данину пам’яті жертвам найбільшої трагедії в історії нашого народу.

Я прошу всіх небайдужих українців і людей зі всього світу також доєднатися сьогодні до акцій пам’яті у своїх містах і громадах.

Приходьте до меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору, зайдіть на поминальну панахиду, запаліть свічку у своєму домі. Це наш обов’язок перед невинно убієнними і ненародженими – пам’ятати і ніколи не забувати.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 28 листопада 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова