Олена Кондратюк: Маємо продемонструвати приклад солідарності з медиками, освітянами та службовцями всіх рівнів

У зв’язку зі значним спалахом COVID-19 в Україні, Верховна Рада має заслухати Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на годині запитань до Уряду. З такою пропозицією я виступила на Погоджувальній раді, й вона була підтримана колегами. 

Ситуація критична.

Медики зараз б’ють на сполох: лікарням не вистачає фахівців-реаніматологів, ліжок, кисню. То ж ми маємо почути, як Уряд збирається стримувати небезпечний штам «Дельта» та рятувати людей.

Також, як одна з ініціаторок цього рішення, я повністю підтримую термінове ухвалення Постанови ВРУ про те, щоб допускати до роботи в Парламенті народних депутатів, працівників Апарату, журналістів та інших відвідувачів лише за наявності сертифікату про вакцинацію, або ПЛР тесту за 48 годин.

Ми зобов’язані це зробити, щоб гарантувати безпечні та рівні  умови роботи в Парламенті для всіх. Маємо продемонструвати приклад солідарності з медиками, освітянами та службовцями всіх рівнів, які є в новому переліку професій для обов’язкової вакцинації проти COVID-19. Це не якийсь український винахід. Такий порядок допуску на роботу працівників бюджетної сфери  та державних установ зараз є в багатьох парламентах та країнах Європи: в Італії, Франції, Греції, Латвії, Великобританії.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 18 жовтня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова