Олена Кондратюк: Маємо чітко зрозуміти, як зараз відстоюються національні інтереси України в енергетиці

Погоджувальна рада. Виступила з пропозицією запросити на годину запитань до Уряду Міністра енергетики Германа Галущенка. Зараз, окрім ковіду, на порядку денному стоїть енергетична безпека України. 

Ми дуже занепокоєні тим, що РФ усе більше використовує газ, як політичну зброю проти України та Європи в цілому. Зараз багато в суспільстві й серед політиків відбувається гарячих дискусій у зв’язку з намірами відновити імпорт електрики з РФ та Білорусі. Ми бачимо повідомлення про те, що Росія зупиняє постачання енергетичного вугілля в Україну.

Ми маємо чітко зрозуміти, як зараз відстоюються національні інтереси України в енергетиці. Як влада буде захищати нашу енергетичну безпеку. Як Україна диверсифікує джерела поставок енергоносіїв. Чи достатньо країні запасів газу та вугілля, щоб люди мали тепло в батареях та стабільну подачу електрики.

І я також хочу почути звіт Міністра енергетики про те, як виконується Меморандум між Урядом та місцевим самоврядуванням про недопущення зростання тарифів на комунальні послуги для населення.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини», Facebook, 1 листопада 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова